Denizcilikle ilgili tasarımlarda yüzey çözümünün niteliği oldukça önemlidir. Estetik ve şık bir görünüme sahip, aynı zamanda fonksiyonel bir kullanım sunan DNA, Corian, Straron akrilik solid surface geniş renk seçenekleriyle de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Benzersiz Performans

Gözeneksiz ve ısıyla şekillendirilebilen akrilik solid surface ürünleri, deniz üstündeki yaşama sorunsuz şekilde uyum sağlar. Güneş, tuz ve rüzgara karşı dayanıklı ve oldukça sağlam olan ürünler, denizcilikle ilgili tasarımlarda ideal bir çözümdür. Farklı renk seçenekleri bulunur. Kullanılan renge göre ürün sıcak ve davetkar, şık ve lüks olabilir. Bunun yanı sıra oldukça pratik bir kullanım sunar. Bakımı oldukça kolaydır ve uygun şekilde temizlendiğinde küf oluşumunu engeller.

Sınırsız Çok Yönlülük

İster güvertede isterse de içeride olsun, denizcilikle ilgili sayısız tasarım uygulamasında yenilikçi bir çözüm sunmakta olan akrilik solid surface yüzey kaplamaları; kamara süslemeleri ve duş alanları, mutfaklar ve restoranlar, jimnastik salonları ve rulet masaları başta olmak üzere pek çok alanda kullanılır. Estetik ve şık detaylarının yanı sıra işlevsel bir kullanımı da olanaklı kılar.