Bir mağazanın tasarımında kullanılan ürünlerin her biri, mağazanın dekore edilmesinde olağanüstü bir etkiye sahiptir. Akrilik solid surface yüzey kaplama malzemeleri, mağaza tasarımlarında sıklıkla tercih edilen üründür. Mağaza yüzeyleri hijyenik, estetik ve kaliteli yüzey kaplama malzemeleri kullanılarak kaplanmalıdır. 

Kaliteli, Estetik ve Şık Yüzey Kaplamaları

DNA, Corian ve Staron Akrilik solid surface malzemelerde sınırsız seçenekler bulunur. Bu seçeneklerin her biri, mağaza alanlarının estetik ve fonksiyonel bir yapıya ulaşmasını sağlar.

Mağaza tasarımlarında tercih edilen akrilik solid surface ürünleri oldukça işlevseldir. Dar yerlere sığacak veya etkileyici etkiler yaratacak şekilde biçimlendirilebilir. Rahatlıkla şekil alabilir. Belirli renkler yarı şeffaf olduğu için ek görsel etki katmak amacıyla arkadan aydınlatılmaya uygundur. Mağaza tasarımında kullanılan bu tür ürünler, sıra dışı özellikleri sayesinde benzersiz bir kullanımı olanaklı hale getirir. Kolay temizlenebilir olması, hijyenik bir kullanım elde edilmesini sağlar. Bu nedenle mağaza tasarımlarında sıklıkla tercih edilir.